poniedziałek, 12 maja 2014

Zaproszenie na eko-piknik i wspólną grę w petanque...

Dnia 17 maja o godzinie 11.00, w Pobiedziskach rozpocznie się Piknik Ekologiczny. Wśród wielu atrakcji, najważniejszą jak dla mnie, będzie prezentacja gry w boules szerszemu gronu mieszkańców. Na tę okazję mamy już przygotowane koszulki ze świeżo zaprojektowanym, klubowym logo. Od tej pory, oficjalnie nazywać się będziemy Klub Petanque Boules Pobiedziska. Osoby zainteresowane otrzymają od nas ulotki z opisem dyscypliny, zasadami gry i zaproszeniem do wspólnej zabawy wraz z kontaktami.


Wspomniany piknik cieszy się w Gminie Pobiedziska sporym zainteresowaniem. Stanowi tym samym doskonałą okazję do promocji petanque. Impreza odbędzie się na terenie Zespołu Szkół przy ul. Kostrzyńskiej 23, 62-010 Pobiedziska. Prócz mieszkańców odwiedzają ją oczywiście władze miasta i różne znane osoby. Jakie? By się dowiedzieć, wystarczy nas odwiedzić. Serdecznie zapraszamy!

O wydarzeniach w Pobiedziskach poinformuję oczywiście jak najszybciej. Dodatkowo mogę zdradzić, że petanque, będzie u nas obecna również tydzień później (24 maja), na kolejnej ważnej imprezie. O tym również napiszę przy okazji.
Raphaël

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz