piątek, 17 lipca 2015

Rzygać mi się chce...

...jak widzę kolejną kampanię nienawiści. Media co jakiś czas wybierają sobie nowy temat, a tłumy walą za kontekstem jak ślepe bydlęta i prześcigają się w swoich mądrościach. Oczywiście z powyższym tytułem przesadziłem, bo w podstawy myślenia jestem wyposażony i umiem wyłapywać nieliczne, cenne dla mnie informacje spośród szlamu bredni. Niemniej od czasu do czasu coś mnie, jak w tym przypadku, zastanawia...
Jeśli po przeczytaniu powyższego miałbym iść za ciosem, to polecam kasować za leczenie od:
- otyłych, bo na pewno celowo się tuczyli i dlatego mają problemy sercowe,
- chorych na raka, bo pewnie palili fajki lub z premedytacją łazili w miejsca zadymione,
- inwalidów po wypadkach, bo gdyby myśleli, nie ryzykowali i byli ostrożni, to do tragedii by nie doszło,
- górników, gdyż z chciwości włażą do kopalni wiedząc, że to grozi pylicą i setką innych schorzeń,
- stolarzy, bo przez bezmyślność i brak uwagi użynają se paluchy,
- turystów górskich, którzy doskonale wiedzą, że to ryzykowne spacery, a mimo to nie pozostają w domach,
- ludzi ze złamaniami, bo kości same z siebie się nie łamią, zatem musieli robić coś nieprawidłowo,
- wszystkich starców, gdyż chodzą do lekarzy wyłącznie z nudów,
- kobiety w ciąży i rodzące, bo to nie choroba, a jeśli nawet im teraz źle to tylko dlatego, że szukały rozkoszy miast myśleć,
itd.

No i jeszcze ogólnie tak se myślę, że prawo do bezpłatnej opieki medycznej winno przysługiwać może co tysięcznemu, bo cała reszta to w sumie kretyni, którzy na własne życzenie niszczą swoje zdrowie, by zapchać szpitale i zubożyć państwo.

W kwestii uzależnionych od alkoholu, narkotyków czy właśnie dopalaczy, to polecam stworzyć jakieś miejsca z dala od domostw i po prostu ich tak grzebać żywcem. Wystawianie im rachunków nie ma sensu, bo wiadomo powszechnie, że to degeneraci, durnie i złodzieje, którzy i tak nie uregulują zaległości.

Tych, którzy myślą inaczej i nadal chcą wystawiać rachunki, polecam zagrzebać tuż obok, bo pewnie nie z braku świadomości sądzą, że rachunek kogoś przekona do leczenia uzależnienia, tylko z wrodzonej głupoty. Skoro tak jest, to ich nawet nie warto leczyć psychiatrycznie.

Na początek warto by jednak było, spośród ludzi rozpowszechniających takie teorie, wybrać nowych rządzących, którzy wprowadzą w życie powyższe i dodatkowe postulaty. Tym sposobem w szybkim tempie uzyskamy zdrowe, silne, bogate państwo, w którym każdy będzie w pełni świadomie kierował swym życiem i zdrowiem.
texte par Raphaël

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz