wtorek, 5 czerwca 2012

Info tablica i klubowe granie...Jak wspominałem tydzień temu, prócz klubowej tablicy informacyjnej w obrębie naszego bulodromu zawisnąć miała również tablica ogłoszeniowa. Wtedy prace nad nią ograniczyły się jedynie do dostarczenia materiału wyjściowego.
Zadanie tej małej tablicy jest bardzo proste i polega na informowaniu ludzi o organizowanych przez nas imprezach. Będzie ona przydatna nie tylko dla „ludzi z zewnątrz” ale i z pewnością dla niektórych klubowiczów, którzy rzadko są w temacie. Bazę wyjściową dla tego przedsięwzięcia stanowiła antyrama przykryta pleksi. Sama w sobie była bardzo kruchą konstrukcją, dlatego kolega Gienek wzmocnił ją konkretną płytą wiórową. Dało to również możliwość zamocowania solidnej obejmy, dzięki której całość mogła zawisnąć na jednej z naszych latarni. Rozwiązanie takie było dość istotne, ponieważ na słupie widnieje zakaz naklejania ogłoszeń, heh...


Tablica zawisła już w piątek, jednak dopiero dziś, przy okazji cotygodniowych rozgrywek zechciałem ją sfotografować. Sfotografowałem również nielicznych (sześciu) graczy, których nie zraziła dzisiejsza pogoda w kratkę. Była ona jednak dla nas łaskawa i w czasie, gdy walczyliśmy między sobą niewiele kropel z nieba spadło.

Galeria zdjęćZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie
(kliknij, aby powiększyć)
kto lubi video, dla tego video:
texte, photo et vidéo par Raphaël

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz