niedziela, 1 czerwca 2014

Spotkanie Klubu Boules Pobiedziska...

Odbyło się wczoraj po południu i okazało się niezbyt liczne. Nie w ilości, a w jakości drzemie jednak siła, a my mieliśmy jej wystarczająco dużo, by dobrze wykorzystać wspólny czas. Wystarczyło go, by pograć w różnych konfiguracjach singli i dubletów, a także wykonać kilka pamiątkowych zdjęć dla potomnych. 
Podobnie jak uprzednio spotkaliśmy się na terenie przed szkołą przy ulicy Kostrzyńskiej w Pobiedziskach. Teren ten nie jest oczywiście specjalnie przygotowany do gry w boules, ale całkiem nieźle się do tego celu nadaje. Nie należy on do szczególnie wymagających, a największe utrudnienia sprawiają tak naprawdę nierówności terenu. To właśnie one urozmaicają grę i sprawiają, że warto zastanowić się gdzie rzucić świnkę, by utrudnić grę drużynie przeciwnej.

W sumie spędziliśmy bardzo sympatyczne popołudnie i z całą pewnością będzie ich jeszcze więcej i więcej. Na chwilę obecną terminu następnego spotkania nie mamy jeszcze uzgodnionego, ale jak cokolwiek się "urodzi", to będę informował. Zapewne niejedno odbędzie się spontanicznie przy szkole na Letnisku (pewnie nawet jeszcze dziś). Jeśli jednak ktoś ma ochotę z nami zagrać, to zachęcam do kontaktu. Możecie w tym celu skorzystać z naszego oficjalnego profilu: facebook.com/boules.pobiedziska, napisać na adres bule@scenapobiedziska.pl lub zagadać osobiście.
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Więcej zdjęć znajduje się tutaj >> 
texte par Raphaël
photo: Karolina (Nitkowy Świat), 
Piotr (Fundacja Scena Pobiedziska) et Raphaël

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz