sobota, 5 lipca 2014

Nowinki w klubie Boules Pobiedziska...

Począwszy od środy, 9 lipca wraz z klubem Boules Pobiedziska postanowiliśmy zorganizować kilka spotkań z młodzieżą. Plan jest niezwykle prosty i mam nadzieję, że okaże się skuteczny. Skoro młodzi ludzie mają wakacje, to znajdą zapewne nieco czasu na to, by zapoznać się z petanque lub jeśli znają tą grę, to się bardziej zaangażują. Zapragnęliśmy im to umożliwić, dlatego będziemy spotykać się co dwa tygodnie na około dwie godziny.
Nasz plan jest oczywiście elastyczny, bo wakacje, to wakacje. Jeśli okaże się, że nasza propozycja spotka się z zainteresowaniem, to z miłą chęcią poświęcimy więcej swojego czasu. Niewykluczone zatem, że będziemy spotykać się częściej lub na dłużej. W chwili obecnej pozostaje mieć nadzieję, że młodzież chętnie się z nami pobawi i być może zainteresuje się petanque na poważnie. Tego właśnie im i sobie życzymy...

Nim nastąpi pierwsze, środowe spotkanie czeka nas jednak bardzo interesująca impreza wyjazdowa. Już jutro wybieramy się na III turniej z cyklu Intermarche Luboń Cup. O tym, jak przebiegała impreza i jak na niej wypadliśmy, napiszę oczywiście jak najszybciej po jej zakończeniu.
texte par Raphaël

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz